Hotel Port Denia

Destinácia: Španielsko, Valencia, Alicante
Kód zájazdu: 984552
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Port Denia

TV bicykle biliard sauna fitness centrum internet, WiFi chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 0 m
Vzdialenosť od pláže: 50 m

Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Alicante v blízkosti La Marineta pláže (približne 50 m). Hotel je ideálny pre páry, rodiny s deťmi a aj pre skupiny priateľov. V blízkosti sa nachádza Denia prístav a jachtový klub. Okolie hotela patrí medzi tú najlepšiu oblasť letoviska.


Služby hotela:
Telefón, výťah, izbový servis, 24 hod. služby recepcie, biliard, sauna, fitnes centrum, prenájom bicyklov, obedové balíčky, prenájom vozidiel, bazén, záhrada, terasa.


Ubytovanie:
K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. Vybavenie izieb: klimatizácia, trezor, wifi za poplatok, privátna kúpeľňa, sat. TV, Mini Bar.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive. Hotelová reštaurácia servíruje bohaté bufety. V hoteli sa nachádza aj bar, kaviareň, bar pri bazéne, ktorý je k dispozícii v lete.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok