Hotel Rober Palas

Destinácia: Španielsko, Valencia, Albir
Kód zájazdu: 984551
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Rober Palas

detská postieľka diskotéka sauna fitness centrum parkovisko internet, WiFi štrková pláž chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 5 km
Vzdialenosť od pláže: 500 m

Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Albir, v jeho tichšej časti, cca 500 metrov od pláže. Približne 5 km od Benidormu. Hotel je moderný, komfortný a moderne dekorovaný. Z hotela je nádherný výhľad na Serra Gelada a zátoku Albir.


Služby hotela:
24 hod. služby recepcie, bar, telocvična, wifi bezplatne, disco, parkovanie, sauna, zábava, reštaurácia, bazén, snack bar, záhrada, terasa.


Ubytovanie:
K dispozícii sú: jednolôžkové, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.
Izby sú klimatizované, majú privátnu kúpeľňu, ktorá je vybavená aj fénom, telefón, wifi pripojenie (bezplatne), detská postieľka na vyžiadanie, mini bar (na vyžiadanie za poplatok). 

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok