Jadran Cup - Vile Park 3*

Destinácia: Slovinsko, Portorož
Kód zájazdu: 982258
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Športové podujatia
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:
Jadran Cup 28.08. - 01.09. 2019
- tenisový turnaj mužov v kategórii 30+, - fitcamp cvičenia s atraktívnou Luciou Medekovou - beachvolejbalový turnaj miešaných družstiev - bootcamp - cvičenia pre náročných s TAM - babybalance - skupinové cvičenia rodičov a detí od 3 mesiacov Pozývame vás do slovinského letoviska Portorož na aktívne predĺžené víkendové pobyty s možnosťou účasti na športových akciách (záujem o účasť oznámte pri kúpe).
1.deň:
príchod do letoviska Portorož, ubytovanie v hoteli (www.bernardingroup.si). Tenisový turnaj sa hrá podľa kategórií (dvojhra, štvorhra, zmiešaná štvorhra) do 50 rokov a 50+. Bližšie info o turnaji dostanete cca 10 dní pred odchodom. Informačné stretnutie o programoch aktivít (cvičenie jogy, plávanie detičiek, cykloturistika, fitcamp, bootcamp, babybalance). Večera hoteli, nocľah.
2.deň:
raňajky, otvorenie tenisového turnaja, zápasy v skupinách. Možnosť návštevy vodného parku Laguna s vyhrievanými bazénmi s morskou vodou, alebo prechádzky do mestečka Piran. Večera v hoteli, nocľah.
3.deň:
raňajky, pokračovanie tenisového turnaja, možnosť výletu do talianskeho Terstu (25 km), alebo prechádzka do Portoroža - Monte Carlo východu. Večera, nocľah.
4.deň:
raňajky, ukončenie tenisového turnaja a vyhlásenie výsledkov. Pre nešportujúcich možnosť výletu loďou do Benátok (cena cca 75 €). Prípadne účasť na programe ďalších športových aktivít. Večera, nocľah.
5.deň:
raňajky, uvoľnenie izieb, odchod.

Ubytovanie:
4 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v hoteli Ville Park 3*

Stravovanie:
4 x polpenzia - švédske stoly.

Ostatné:
celodenný vstup do wellness SPA Laguna (vyhrievané bazény, vírivky, kĺzačky a tobogán), WiFi v hoteli i na izbách, animácie, bezplatné parkovanie, DPH.

Povinné príplatky:
City tax 2,50 €/os./noc.

Priplatky:
za 1/1 izbu vo Ville Park 90 €, v Histrione a Bernardine 110 €. Štartovné (platia osoby zúčastňujúce sa aktivít): tenis 35 €/ os., joga s Fredym Ayisim 70 €/os, plávanie detičiek 88 €/dieťa., cykloturisitka 49 €/os., fitcamp cvičenia s Luciou Medekovou 70 €/os., beachvolejbal 5 €/os., bootcamp s Tréningovou akadémiou Miletička zdarma

Oficiálna kategória:
***

Portorož

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,67 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,55 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »