Don Jorge Apartments

Destinácia: Španielsko, Valencia, Benidorm
Kód zájazdu: 850954
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Don Jorge Apartments

TV chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 750 m
Poloha:

Apartmány sa nachádzajú na vrchole kopca letoviska Benidorm a skrývajú sa za sesterským hotelom Palm Beach. Známa pláž Levante je vzdialená cca 750 m od koplexu. Tieto novo postavené apartmány sú skvelou voľbou pre rodiny a páry.  


Ubytovanie:

K dispozícii sú: jednospáľňové apartmány, kde je možné ubytovať až 4 osoby.
Všetky apartmány majú v obývacej časti rozkladaciu pohovku, kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynku s chladničkou a sporákom, TV a klimatizáciu. Posteľné prádlo a uteráky sú k dispozícii. Kvôli polohe, transfer hostí vyloží na najblišom možnom mieste, v blízkosti apartmánov. Komplex nie je vhodný pre osoby, ktoré majú pohybové problémy.


Služby hotela:

Ak recepcia nie je k dispozícii, hostia dostanú kľúče od apartmánov v sesterskom hoteli Palm Beach Hotel, nachádza sa 100 m od apartmánov. Bazén so slnečnou terasou.


Stravovanie:

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia, plná penzia.
V prípade stravovania, jedlo sa podáva v sesterskom hoteli Palm Beach.


Doprava:

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.


Cena zahŕňa:

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti


Cena nezahŕňa:

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu


Poznámka:

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,68 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,55 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »