Andorra, Girona a Katalánsko

, Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Andorra , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Vall de Núria , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, kláštor Meritxell , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Sant Esteve kostol, Andorra , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, farebné domčeky a Eiffelov most , Girona , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, katedrála v Girone , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Os de Civis, LLeida , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Andorra , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Andorra , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, mapa , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1322196
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Rýchly popis:

Zájazd, kde uvidíte benediktívnsky kláštor, odveziete sa zubačkou, navštívite baziliku na brehu jazera, pútnické miesto so sochou Panny Márie, či židovskú štvrť a miesto natáčania seriálnu Hry o tróny a možnosť kúpania.


Doprava:
letecká

Program:

1. deň: odlet do Španielska, ubytovanie, večera.

2. deň: raňajky, voľný deň ideálny na relax pri mori, večera.

3. deň: raňajky. Panoramatická cesta vnútrozemím Katalánska cez regióny Selva, Osona a Ripolles až k mestečku Sant Joan de les Abadesses s benediktínskym kláštorom, ktorý bol založený v 9. storočí s krásnym výhľadom na most Pont Vell cez rieku Ter. Pokračovanie do Ribes de Fresser a odtiaľ zubačkou do pyrenejského údolia Vall de Núria. Návšteva baziliky Santuario de la Virgen Maria, ktorá je postavená na brehoch horského jazera. Cestou naspäť do Ribes de Fresser zastávka v historickom múzeu zubačky. Transfer do Andorry, ubytovanie a večera.

4. deň: raňajky. Presun z Andorry do mestečka Meritxell s prehliadkou kláštora, ktorý v Andorre pokladajú za významné pútnické miesto. Nachádza sa v ňom socha Panny Márie, ktorá chráni tento krásny štát. Pokračovanie horskou cestou k vyhliadke Mirador del Roc del Ouer. Dychberúce výhľady na hory a údolia sú nezabudnuteľným zážitkom. Andorrské mestečko Ordino obklopené krásnou prírodou si zachováva charakter starobylého horského mestečka. Kostol Sant Corneli i Sant Cebria z 12. storočia dopĺňa zaujímavý historický stred mesta. V dedinke Os de Civís s románskym kostolom v strede dediny čas na obed a pokračovanie do hlavného mesta Andorry s prehliadkou historického centra a možnosťou nákupov. Ubytovanie a večera.  

5.deň: raňajky a pokračovanie prehliadky Andorry, presun do španielskej enklávy na francúzskom území, katalánskeho mestečka Llívia v regióne Puigcerdá, so zachovalým kostolom Mare de Déu des Angels s vežou, ktoré je súčasťou  stredovekého opevnenia mesta - Bernard So. Najznámejšou pamiatkou v meste je lekáreň, ktorá je najstaršou v Európe. Po prehliadke presun na pobrežie, ubytovanie kúsok od pláže, večera.

6.deň: raňajky, voľný deň ideálny na relax pri mori, večera.

7.deň: raňajky a poobede transfer do mesta Girony, historického mesta s jednou najzachovalejších stredovekých židovských štvrtí El Call a hradbami, kde sa natáčal seriál Hra o tróny, románske kostoly San Pere de Galligants a Sant Nicolau, prehliadka gotickej katedrály Santa Maria de Girona s jedinečnou klenotnicou a kláštorom z románskeho obdobia. Nábrežie rieky Onyar očarí farebnou fasádou domov a mestskou scenériou mostov. Individuálne voľno, návrat do hotela, večera.

8.deň: raňajky a podľa letového poriadku transfer na letisko, odlet.


V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v 3* hoteli, 7x raňajky, 5x večera a 1x obed, letecká doprava Bratislava  – Barcelona – Bratislava /  Budapešť - Barcelona - Budapešť (podľa výberu klienta), 1x podpalubná batožina 20 kg/os., transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas okruhu, sprievodca CK, lístok zubačkou Ribes de Freser- Vall de Núria- Ribes de Fresser, vstup do múzea v Llívii, prehliadky/ochutnávky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 220 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca od 4 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT  alebo poistenie PLUS, orientačná cena vstupov 60 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 210 EUR/7 nocí. Batožinové limity: v prípade zmeny leteckej spoločnosti si CK vyhradzuje právo na ich zmenu.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Pamiatky v programe pre leták:
Girona | Llívia | Andorra

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,43 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 35,65 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »