Víkend Pri Balatone

7I8HUB07;ostatne
Destinácia: Maďarsko
Kód zájazdu: 1105393
Cena od: 172 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

11.06.2021 3 dni First Minute 172 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
3-dňový autokarový zájazd

Perex:
Tri dni strávené pri "maďarskom mori". Mestá ako Herend, Keszthely a Tihany Vás presvedčia o tom, že sa oplatí navštíviť aj iné lokality Maďarska, nielen Budapešť. Čaká nás kombinácia krásnej prírody, príjemných mestečiek s "prímorskou" atmosférou a krásnych architektonických pamiatok.

Program:


1. deň:
Odchod z Bratislavy v ranných hodinách (cca o 08:00 h). Na vrchu Pannonhalma nás čaká benediktínske opátstvo, odkiaľ pokračujeme až k Veszprému, do menšieho mesta Herend. Tu sa nachádza najstaršia stále fungujúca porcelánová manufaktúra na svete. Prehliadka múzea, ukážka výroby a následne šálka čaju/kávy z pravého herendského porcelánu - čo viac si priať? Odtiaľ budeme smerovať už priamo k Balatonu. Tu si budeme môcť vychutnať oddych, kúpanie či pohodovú prechádzku mestom. Ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Dnešný deň začneme presunom do mestečka Keszthely. Práve tu sa totižto nachádza jeden z najkrajších a najväčších zámkov Maďarska. Pompézny neobarokový zámocký komplex Helikon. Po prehliadke si doprajeme aj prechádzku krásnym anglickým parkom a pokocháme sa farebnosťou francúzskej záhrady. Dokonalý relax zažijeme v kúpeľoch Hévíz. Unikátne liečivé jazero, ktoré je vyhrievané geotermálnou energiou bude skutočným zážitkom. V kúpeľnom mestečku Tapolca sa ponoríme do jaskýň, konkrétne do nádhernej jazernej jaskyne. Súčasťou jej prehliadky je aj možnosť člnkovať v takmer metrovej, krištáľovo priezračnej vode. Na záver dňa nás čaká degustácia vynikajúceho vína. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera. 

3. deň:
Dnes nás čaká presun do Provensálska. Nie však do toho vo Francúzku, ale do malebnej dediny Tihany, kde si spravíme sladkú prestávku v marcipánovom minimúzeu. Panoramatické výhľady na Balaton a prechádzka najstarším opátstvom v krajine nám uzavrú náš program a poobede nás čaká presun naspäť do Bratislavy. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.


Ubytovanie:
2x ubytovanie v 3* hoteli

Stravovanie:
2x raňajky, možnosť doplatiť si večere


Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokarová

Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 2x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za 1/1 izbu 50 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, za 2 večere 38 EUR, vstupy, pobytovú taxu a cestovné poistenie.

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,20 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,47 HRK
Turecká lira  EUR 8,59 TRY
Americký dolar  EUR 1,18 USD

Zobraziť všetky »