15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Benátky a zámok Miramare

Destinácia: Taliansko
Kód zájazdu: 1070737
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Názor CK:
Bez nočných prejazdov.

Ubytovanie na jednom mieste. a s polpenziou v cene Okrem iného uvidíte tieto miesta: MIRAMARE - DUINO - BENÁTKY ( UNESCO ) - BURANO - MURANO

Rámcový program zájazdu:
1. deň:

V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy do Brna / Viedne (2.nástupné miesto). Popoludní prídeme do Talianska, kde nás na skalných útesoch nad morom privíta zámok Miramare. V jeho múroch a okolitých prekrásnych anglických záhradách sa začal odvíjať tragický osud cisára Maximiliána Mexického . Stredisko Duino predstavuje Starý a Nový hrad na strmej skale nad morom, rozsiahle okolité lesy a čarovnú zátoku Sistiana. Pre jedinečnú atmosféru si Duino vybral na pobyt Dante, básnik R. M. Rilke a českí filmári k natočeniu filmu Účastníci zájazdu . Večer sa ubytujeme v hoteli v Lido di Jesolo.


2. deň:

Po raňajkách prídeme do prístavu Punta Sabbioni, odkiaľ sa preplavíme po lagúne do Benátok (UNESCO). Cestou minieme ostrovy a ostrovčeky spolutvoriace mesto na lagúne a vylodíme sa v oblasti San Marko, odkiaľ zahájime vlastné prehliadku mesta. Navštívime chrám sv. Marka, pozrieme si Dóžov palác s väzením, vyjdeme na vyhliadku zvonice sv. Marka. Prejdeme si najkrajšie benátske námestia, kostoly a paláce, obchodné uličky aj slávny most Rialto. Pravú benátsku atmosféru nám doladí aj jazda po Canal Grande. Cestou sa budeme kochať pohľadom na honosné paláce. Návrat na ubytovanie.


3. deň:

Po raňajkách sa opäť z Punta Sabbioni vydáme na plavbu po benátskej lagúne. Na ostrove Burano si pozrieme typické miestne čipky, na ostrove Murano nám predvedú svoje zručnosti miestny zruční sklári. Jedinečnú atmosféru oboch ostrovov dotvárajú rybárske osady s množstvom farebných domčekov rozosiatych pozdĺž kanálov. Na poludnie sa vrátime k autobusu a odídeme domov. Príjazd do Brna/ Viedne v nočných hodinách, následne transfer do Bratislavy.

Základná cena zahŕňa:
dopravu klimatizovaným autobusom ,2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách , 2x polpenzia , služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
príplatok za 1/1 izbu 75,-€, lodné lístky cca 35,-€, komplexné cestovné poistenie.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo zmeny programu. Predpokladaná čiastka na vstupy cca 40 € + lodné lístky cca 35,-€.

Recenzie klientov:
Zájazd do Benátok sa velmi vydaril. Veľmi schopný a priateľský sprievodca, doslova nabitý vedomosťami. Krásne počasie a dobrá partia umocnili príjemný zážitok z tohto zájazdu. ďakujeme pojdeme s Vami opäť Jana a Viera Dostálové - Nová Baňa

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,28 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,58 HRK
Turecká lira  EUR 7,44 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »