Predvianočná Viedeň, rozprávkový Schonbrunn

Destinácia: Rakúsko, Viedeň
Kód zájazdu: 1060934
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Advent

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

PROGRAM:

Odchod zo Žiliny o 5,30 hod., možnosť nástupu po Bratislavu. Po príchode do Viedne zastávka v Schonbrunne, prehliadka exteriérov zámku, vianočný trh s delikatesami klasickej kuchyne, horúcim punčom, darčekovými pred-metmi a suvenírmi, gospelové a dychové súbory. Presun do historického centra mesta, prehliadka: Hofburg, Par-lament, Opera, exteriéry – Prírodovedné múzeum, Umelecko - historické múzeum, Graben, Dóm sv. Štefana, Kärtner...

Návšteva vianočných trhov:
Pravú rozprávkovú vianočnú atmosféru zažijete na Christkindlmarkt, najväčších a najznámejších via-nočných trhoch vo Viedni. Konajú sa každoročne na Radničnom námestí (Rathausplatz) na hlavnej Ok-ružnej triede (Ring-strasse) medzi radnicou a divadlom Burgtheater. Čaro adventu v priestoroch radnice i pred ňou sa z diaľky hlási jasne osvetlenou “Anjelskou alejou” a zdobenými vstupnými bránami do parku medzi parlamentom a Viedenskou univerzitou. Pozoruhodne zdobené stromčeky a rozprávkové bytosti v parku pri Viedenskej radnici vás isto okúzlia. Nechajte sa zlákať na vianočný punč v rozmani-tých variáciách, pečené gaštany, koláče, nádherné vianočné ozdoby, doplnky a hračky z dreva i kerami-ky, alebo sa inšpirujte nápadmi na vianočné darčeky v niektorom z vyše 150 stánkov. Na každého dých-ne čaro Vianoc, ktoré doplní bohatý program pre dospelých aj deti.
Vianočná dedinka na Námestí Márie Terézie neďaleko radnice láka s vyše 60 stánkami na tradičné re-meselnícke výrobky a originálne darčeky.
Pred slávnostne vyzdobeným zámkom Belvedere stojí rovno celá vianočná dedina.
Adventné trhy na námestí Karlsplatz – na svoje si prídu najmä deti, pre ktoré je tu pripravený bohatý program. Tradične sú v ponuke najmä výrobky umeleckých remesiel.
Staroviedenský vianočný trh na Freyungu – umelecké remeslá, kulinárske špeciality, kultúrny program v prostredí vianočne osvetleného námestia,  obklopeného  historickými budovami  slávnych vieden-ských  palácov
Aj tento rok sa bude konať trh na Námestí sv. Štefana. Kvalitné výrobky z celého Rakúska po-núkne takmer 30 stánkov.
o cca 18.00 hod. odchod na Slovensko


Termín pre kolektív podľa požiadavky.


Pre kolektív nad 40 osôb – ďalšie 2 osoby zdarmaV cene:

doprava autobusom, prehliadky so sprievodcom CK


Možný príplatok:

cestovné poistenie

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,16 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,55 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »