Costa Blanca - Španielsko - raj s morom a poznaním

Španielsko 6 Španielsko 4 Španielsko 5 Španielsko 1 Španielsko 3 Španielsko 2
Destinácia: Španielsko, Valencia
Kód zájazdu: 1046188
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Súhrn zájazdu:
Uz ste všade boli? Nebaví Vás len tak ležať na pláži? Láka Vás Španielsko, ale je príliš ďaleko? Máme pre Vás dokonalú odpoveď : poďte s nami na Costa Blanca užívať si pláže ako z katalógu, vychutnávať Sangriu v maličkých krčmičkách, ležať na pláži, ale aj poznávať  nepoznané Španielsko so sprievodcom, ktorý krajinou žije.... Costa Blanca - biele pobrežie, je jednou z najkrajších častí španielskeho pobrežia. Návštevníkom ponúka nádherné rozsiahle pláže s bielym pieskom, priezračné čisté more jedinečnej a nezabudnuteľnej farby, promenády. Tomuto miestu sa jednoducho nedá odolať. Turisti navštevujú pobrežie Costa Blanca kvôli stálemu teplému počasiu, neodolateľnej pohode na pláži. Za rok je v tejto oblasti až 300 slnečných dní.

Program zájazdu:
1.deň:

Stretneme sa v Bratislave. V cene presun do Viedne. Odlet z Viedne, prílet do Alicante v ranných hodinách. Transfer do strediska Guardamar del Segura, ubytovanie a individuálny program v dovolenkovom štýle – pláž hneď pri hoteli, bazén, sangria a relax.

2.deň:

Po raňajkách relax na nekonečných plážach bieleho pobrežia Costa Blanca  - kúpanie, hudba, drinky.... Možnosť menšej prehliadky mestečka Guardamar.

3 deň:

Po raňajkách výlet  do mesta umenia a vedy - Valencie. Navštívime fascinujúce akvárium so žralokmi a delfínmi, gotickú štvrť s gotickou katedrálou, námestie Plaza de la Virgen, Baziliku, Lonja de la Seda, a nevynecháme aj živý trh s miestnymi špecialitami a mnoho iných krásnych miest.

4.deň:

Po raňajkách možnosť z viacerých variant: Na výber máme prehliadku magického mesta Benidorm – známy ako New York stredozemia. Benidorm je mesto s najväčším počtom mrakodrapov v Španielsku, mesto s najviac mrakodrapmi na obyvateľa a po New Yorku aj na meter štvorcový. Okrem mrakodrapov sa tu však nachádzajú aj rozľahlé pláže a krásne historické centrum. Druhá možnosť je navštíviť zábavný park, zoo či park s množstvom šou zameraný prevažne na vodné živočíchy. Tí, čo budú unavení zo včerajšieho dňa môžu ostať oddychovať na krásnych plážach pri hoteli.

5. deň:

Spravíme si krásny výlet do romantického mestečka Torrevieja. Prejdeme si centrum, jedinečné parky mestečka, park mlynov, vežu Torre de La Mata a navštívime aj zaujímavú lagúnu rúžovej farby, ktorá Vás ohromí. Možnosť ísť na pláž a kúpanie.

6. deň:

Po raňajkách "City tour" prehliadka mesta Alicante - navštívime stredoveký hrad Santa Barbara, trh Mercado Central, nádhernú promenádu Explanada de Espana, historický prístav Alicante . Zastavíme sa na ochutnávku typických "tapas", ktoré zapijeme Sangriou a zvyšok popoludnia strávime leňošením na plážach Alicante. Vo večerných hodinách návšteva absolútne strhujúcej Flamenco show s večerou. Večer návrat na hotel.

7. deň:

Po raňajkách relax na plážach Costa Blanca. Možnosť výletu na krásny ostrov Tabarca - perla Costa Blanci, ostrov, ktorý nemá šírku ani 500 metrov, ale aj napriek tomu nám ponúka zažiť jedinečný a nezabudnuteľný zážitok. Nájdeme tam úplne čisté a priezračné more perfektné na potápanie, pozrieme si krásne malé a typické domčeky, múzeum, maják, vychutnáme si obed so sangriou v malých reštauráciách - kúpanie.

8. deň:

Transfer na letisko. Odlet do Viedne a transfer do Bratislavy.

Informácie o zájazde:
Cena zahŕňa: - leteckú dopravu Bratislava - Alicante - Bratislava - 7 x hotelové ubytovanie  - 7 x raňajky  - transfer BA - Viedeň - BA  - zákonné poistenie v znení Zákona č. 281/2001 Zb.z.   Cena nezahŕňa: Cestovné poistenie - 2,20 EUR / osoba / deň -možné zabezpečiť v CK pobytová taxa - cca 2 € / osoba / noc  Za príplatok možnosť doobjednať si obedy a večere s medzinárodnou kuchyňou, ktorá Vám zabezpečí pestrý výber jedál. Poprípade služby all inclusive. polpenzia - 105 EUR / osoba, plná penzia - 157 EUR / osoba, all inclusive 228 EUR / osoba Povinné príplatky: servisné poplatky a palivový príplatok pre osoby nad 2 roky 220 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR - doprava v Španielsku cca 90 EUR / osoba  Vstupenky Hrad v Alicante - cca 2,70 EUR Flamenco show - cca 30 EUR Aqarium - cca 30 EUR

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,91 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,29 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »