Bad Ischl, Hallstatt, Grossglockner

Destinácia: Rakúsko
Kód zájazdu: 1032631
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:

1. Odchod z Bratislavy o 06.00 hod cez Viedeň, St. Pölten do jedného z najznámejších rakúskych kúpeľných miest BAD ISCHL. Bad Ischl bolo obľúbeným letným sídlom predposledného rakúskeho cisára a uhorského kráľa Františka Jozefa I. Prehliadka cisárskej vily a priľahlých záhrad. Pokračovanie do malebného mestečka HALLSTATTU, ktoré býva označované za jedno z najkrajších miest na svete. Leží nad rovnomenným jazerom a na úpätí známeho ľadovca Dachstein (2995 m n. m.). Mnohí mestečko prirovnávajú k rozprávkovej destinácii. Úzke kľukaté uličky, romantické stavby  zabezpečili Hallstattu zápis do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Priamo nad mestom sa v podzemí ukrýva jedna z najstarších soľných baní na svete – Salzwelten. Odchod na ubytovanie. 
2. Po raňajkách výjazd vysokohorskou panoramatickou alpskou cestou na horský masív GROSSGLOCKNERU, ktorý je najvyšším štítom Rakúska (3 798 m). 48 km dlhá vysokohorská cesta vedie mimoriadne pôsobivou krajinou s prekrásnymi výhľadmi na okolité horské štíty. Patrí k najúchvatnejším panoramatickým cestám v Európe. Zážitková jazda končí na Vyvýšenine cisára Františka Jozefa vo výške  2369 m. n. m.  Z vyhliadkového miesta je  priamy výhľad na Grossglockner.  V miestnom centre pre návštevníkov sú k dispozícii stála výstava, kino, sála s panoramatickým výhľadom.  Po návšteve Grossglockneru je návrat domov s príchodom do Bratislavy v neskorých večerných hodinách.

Cena zahŕňa:
autobusová doprava, 1x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 1x raňajky, prehliadky miest podľa programu bez vstupov, výjazd na Grossglockner, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z.

Cena nezahŕňa:
poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 4 EUR, vstupy cca 30 EUR
Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 25 EUR

Kontakt

+ 421 2 45 92 30 63

 

senec@seneca.sk
info@lastminutecentrum.sk

 

Last Minute Centrum
Lichnerova 22
90301 Senec

 

Mapa

 

Po-Pia: 09:00 - 18:00
So: 09:00 - 12:00

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,92 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,31 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »